پست های ویژه مشاهده همه

قانون جذب چیست؟

کنترل افکار در جهت رسیدن به آرزو ها و امیال را قانون جذب می گویند. در واقع باور بر این است که مطابق با این قانون وقتی شما به آن چیزی که می خواهید فکر می کنید، افکار شما می توانند نظیر یک آهنربای مغناطیسی عمل کرده و آن فکر و تصور را جذب نمایند.

مفهوم قانون جذب در اوایل قرن 19 توسط فردی که بیماری سل داشت و با اسب سواری و کنترل ذهن خود توانست درد هایش را کاهش دهد، آغاز شد. بر طبق این قانون تمام پدیده هایی که در زندگی انسان ها ایجاد می شوند براساس همان چیز هایی هستند که روزی به آن ها فکر می کرده اند. در واقع اتفاقات روزمره ی زندگی زاییده ی ذهن ما هستند و مستقل از آنچه که فکر می کنیم نیست. قانون جذب کمک می کند تا انسان ها افکار خود را تحت کنترل خود بگیرند تا به آنچه که می خواهند در زندگی دست یابند.

باور به قانون جذب می تواند شما را به هر آن چه که از آرزو هایتان در ذهن خود تصویر کرده اید رسانده و زندگی شما را بر اساس آرزو ها و باور هایتان به زیبایی ترسیم نماید. باور داشته باشید که رسیدن به آرزو ها و خواسته ها تنها آن چیزی نیست که تقدیر برای شما رقم می زند، بلکه شما می توانید با قدرت ذهن خود و ترسیم علایق و خواسته هایتان، آن را به سمت خود جذب کرده و زندگی خود را براساس آنچه که دوس دارید پیش ببرید.

نکته ای که در هنگام بازآوری قانون جذب بایستی به آن توجه کنید این است که غالبا مردم بر روی آنچه که نمی خواهند و یا دوست ندارند تمرکز کرده و مدام آن را بر زبان می آورند. توجه کنید که زندگی انسان ها محدود بوده و ما زمان زیادی را برای رسیدن به آرزو هایمان نداریم. پس دقیق باشید و پیش از آن که زمان شما را با خود به مسیر دلخواه خود ببرد، با تمرکز بر خواسته هایتان آن ها جذب کنید.

قانون جذب افراد موفق

اگر در زندگی افراد موفقی که توانسته اند با کمک قانون جذب به هر آن چه که تمایل دارند برسند، کمی کند و کاو کنید متوجه می شوید که تنها با کمی تمرین و ممارست می توانید قانون جذب را در بطن زندگی خود به کار گیرید و با آموزش قانون جذب تمام رویا هایتان را به حقیقت تبدیل کرده و زندگی ایده آلی را برای خود بسازید.

زندگی خود را در ذهن تان همچون یک بوم نقاشی سفید در نظر بگیرید که خود شما مثل یک نقاش چیره دست تصمیم به ترسیم خواسته هایتان دارید. چه چیزی را ترسیم می کنید؟

هر آنچه را که تمایل دارید در زندگی تان اتفاق بیفتد را در ذهن خود تجسم کرده و بر روی آن متمرکز شوید. سپس به آن علاقه نشان داده و به این تصویر ذهنی خود ساخته تان با کمال میل و رغبت عشق بورزید. پس از آن انرژی های درونی شما همچون آهنربایی آرزو ها و تصورات ذهنی شما را جذب کرده و آن ها را در واقعیت زندگی برای شما فراهم می سازند.

همواره این نکته را به یاد داشته باشید که شما قدرت این را دارید که هر آن چه را که می خواهید به دست آورید. ایجاد تغییر در زندگی با توانایی های نامحدود شما امکان پذیر خواهد بود، بنابراین تنها کافیست بر روی نقاط قوت آرزو هایتان تمرکز کرده تا انرژی کائنات را با ذهن خود هم سو سازید. به افکار و رویا هایتان عشق بورزید تا نتیجه ی آشکار شدن آن ها را در زندگی خود مشاهده کرده و از قدرت ذهن خود لذت ببرید.

افراد موفق نیز ابتدا با ترسیم علایق و خواسته های خود در ذهن شان توانسته اند تمام ذرات هستی را با خود هم سو کرده تا در جهت رسیدن به موفقیت با آن ها همراه باشند. حس رضایتمندی و اعتماد به نفس می تواند اولین گام این افراد در جهت خود سازی و رسیدن به خواسته ها باشد، چرا که هنگامی که شما به حدی از رضایت مندی نسبت به خود می رسید در مغز و ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر مثبت گذاشته و ناخودآگاه فعل خواستن در وجود شما تکرار می شود. به طور مثال تصور کنید که هنگامی که از فردی تعریف می کنید او برای جلب هر چه بیشتر رضایت شما می کوشد؛ این قانون در مغز شما نیز عمل کرده و می تواند شما را در رسیدن به آرزو هایتان قدرتمند سازد.

از قانون جذب چگونه استفاده کنیم؟

برای آن که بتوانید قانون جذب را در مسیر درست آرزو هایتان به کار گرفته و از سستی و رخوت تحمیل زندگی اجباری بیرون آیید میتوانید کارشناس جذب شوید و در پرورش افکار از راهنمایی ها امیر شریفی بهره مند شوید.

برای در اختیار گرفتن ذهن و رسیدن به آرزو ها بایستی بدانید که ذهن شما بدون احساس خواستن و عشق نمی تواند هیچ تاثیری بر روی تغییر زندگی شما داشته باشد. برای آن که بهتر متوجه شوید سعی کنید به این سوال پاسخ دهید که چرا افکاری که در طول روز از ذهن شما می گذرند، قدرتی برای بازآفرینی زندگی شما نداشته و نمی توانند تاثیری بر رسیدن شما به خواسته هایتان باشند؟

چنانچه بدون احساس، در ذهن خود آرزویی را تصور کنید نه تنها به کمک قانون جذب برای شما فراهم نمی شود، بلکه سبب می شود تا به آن چیزی که در خلوت، خود را درون آن تصور کرده اید دست یابید. در واقع گوشه چشم داشتن به یک موضوع می تواند شما را به سمت همان دلخواهی که آن را مدام در ذهن خود دیکته کرده اید رسانده و از آرزو هایتان دور سازد.

یکی دیگر از مواردی که شما می توانید به کمک آن قانون جذب را به خوبی درک کنید نوشتن آرزو هاست. نوشتن آرزو ها آن هم به زمان حال می تواند در ذهن شما نقش بسته و همان میل را در شما ایجاد نماید. به طور مثال بنویسید من بسیار خوشحالم و فلان چیز را دارم. این نوشته را به گونه ای بنویسید که گویی آن چیزی را که می خواهید به دست آورید، هم اکنون در اختیار دارید. پس از اینکه امیال خود را بر روی کاغذ نوشتید، تا روزی که به آن آرزویتان رسیدید بایستی آن را با تمام وجود بخواهید و به آن عشق بورزید.


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان