پست های ویژه مشاهده همه

نحوه ی افزودن موسیقی به دستگاه اندروید از طریق Google Play Music

 

نحوه ی افزودن موسیقی به دستگاه اندروید از طریق Google Play Music

 

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه موسیقی را از کامپیوتر به دستگاه اندروید و یا تبلت خود منتقل کنید. شما می توانید این کار را با آپلود موزیک به وب سایت Google Play Music  انجام دهید و یا برای انتقال مستقیم موسیقی از کامپیوتر خود استفاده کنید.

Google Play Music

مراحل :

  1. صفحه ی Google Play Music را باز کنید. از طریق مرورگر اینترنت خود به آدرس https://music.google.com/ بروید. اگر وارد حساب Google خود شده باشید به صفحه ی اصلی Google Play Music منتقل می شوید.

اگر وارد حساب Google خود نشده اید, از سمت راست صفحه روی گزینه ی Sign in کلیک کنید, سپس آدرس ایمیل و رمز عبور را وارد کنید.

  1. روی ☰ کلیک کنید. این علامت در گوشه ی سمت چپ صفحه قرار دارد. با این کار پنجره ی جدیدی برای شما باز خواهد شد.
  2. روی دکمه ی Upload music کلیک کنید. این دکمه تقریبا در پایین پنجره قرار دارد. با این کار به صفحه ی آپلود Google Play Music منتقل خواهید شد.
  3. روی گزینه ی SELECT FROM YOUR COMPUTER کلیک کنید. این گزینه تقریبا در انتهای صفحه قرار دارد. File Explorer یا Finder باز خواهد شد.
  4. موزیک مورد نظر را از پوشه انتخاب کنید. روی پوشه ای که فایل موسیقی در آن قرار دارد, کلیک کنید.
  5. برای افزودن موزیک, آن را انتخاب کنید. می توانید دکمه ی ( Ctrl (Windows یا ( Command (Mac ⌘ را نگه دارید و روی موزیک های مورد نظر خود کلیک کنید تا انتخاب شوند.
  6. روی گزینه ی Open کلیک کنید. این گزینه در انتهای پنجره قرار دارد. با این کار موزیک انتخاب شده در Google Play Music آپلود می شود. هنگامی که آپلود کامل شود شما می توانید از طریق برنامه ی Google Play Music در دستگاه خود به موزیک ها دسترسی داشته باشید.

 

منبع : نحوه ی افزودن موسیقی به دستگاه اندروید از طریق Google Play Music


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان