پست های ویژه مشاهده همه

نحوه تبدیل WMV به MP4با استفاده از OnlineConvert

 

نحوه تبدیل WMV به MP4با استفاده از OnlineConvert

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه فایل( WMV (Windows Media Video را به فایل MP4 تبدیل کنید. فایل های MP4 نسبت به WMV بیشتر قابل اجرا هستند, بنابراین اگر می خواهید فایل شما در اکثر پلتفرم ها قابل اجرا باشد به شما پیشنهاد می شود این کار را انجام دهید. اگر ویدئو ی شما شخصی و حساس است می توانید آن را به کمک HandBrake تبدیل کنید در غیر این صورت می توانید از یک سرویس آنلاین برای انجام این کار استفاده کنید.

 

OnlineConvert

مراحل :

  1. سایت OnlineConvert را باز کنید. از طریق مرورگر اینترنت خود به آدرسhttps://video.online-convert.com/convert-to-mp4 بروید.

 

  1. روی Choose Fileکلیک کنید. این دکمه ی خاکستری رنگ در بالای صفحه قرار دارد. با این کار File Explorer یا Finder باز می شود.
  2. فایل WMV خود را انتخاب کنید. در پنجره ای که برای شما باز می شود, به محلی که فایل WMV در آن ذخیره شده است بروید و روی آن کلیک کنید تا انتخاب شود.
  3. روی گزینه ی Open کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست پنجره قرار دارد. با این کار فایل WMV در وب سایت OnlineConvert آپلود می شود.
  4. به پایین صفحه بروید و روی گزینه ی Start conversion کلیک کنید. این گزینه تقریبا در پایین صفحه قرار دارد. اکنون OnlineConvert تبدیل فایل WMV به MP4 را آغاز می کند.
  5. صبر کنید تا فایل تبدیل شده شروع به دانلود کند. فایل WMV در وب سایت آپلود و به فایل MP4 تبدیل خواهد شد, بعد از این مرحله در کامپیوتر شما دانلود می شود. بسته به تنظیمات مرورگر, ممکن است لازم باشد قبل از دانلود فایل تبدیل شده, محل ذخیره ی آن را مشخص کنید.

 

منبع : نحوه تبدیل WMV به MP4با استفاده از OnlineConvert


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان