پست های ویژه مشاهده همه

تنظیمات پخش زنده در Periscope   

 

تنظیمات پخش زنده در Periscope

 

Periscope  یک برنامه ی ساده برای آیفون است که متعلق به Twitter می باشد و به شما امکان مشاهده ی ویدئو های زنده را می دهد. هم مردم می توانند ویدئو های شما را به صورت زنده مشاهده کنند, نظر بدهند و برای شما قلب بفرستند. این قلب ها شبیه به ‘like’ هستند و به این معناست که مردم از دیدن ویدئوی شما لذت برده اند. با استفاده از این برنامه شما می توانید به نقاط مختلف جهان سفر کنید بدون اینکه از خانه ی خود بیرون بروید! افراد دیگر هم چنین می توانند ویدئو های شما را مشاهده کنند و لذت ببرند.

 

مراحل :

Camera settings

1. به Camera settings بروید. از منوی پایین صفحه روی آیکون لنز دوربین ضربه بزنید. قبل از اینکه بتوانید پخش زنده داشته باشید باید تنظیمات iPhone خود را انجام دهید.

Enable Camera

  1. Camera را فعال کنید. از آنجایی که این اولین بار است که این تنظیمات را انجام می دهید, یک راهنمای مرحله به مرحله به شما کمک خواهد کرد. از منو روی دکمه ی “Enable Camera” ضربه بزنید. برنامه از شما اجازه ی دسترسی به دوربین آیفون را می خواهد. برای تایید روی دکمه ی OK ضربه بزنید.

3. Microphone را فعال کنید. از منو روی دکمه ی “Enable Microphone” ضربه بزنید. برنامه از شما اجازه ی دسترسی به میکروفن آیفون را می خواهد. برای تایید روی دکمه ی OK ضربه بزنید.

4. Location را فعال کنید. شما می توانید موقعیت مکانی فعلی خود را به اشتراک بگذارید. برای این کار از منو روی گزینه ی “Enable Location”ضربه بزنید. برنامه از شما اجازه ی دسترسی به موقعیت مکانی را می خواهد. برای تایید روی دکمه ی Allow ضربه بزنید.

 

 

منبع : تنظیمات پخش زنده در Periscope   


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان